Śliwki suszone 1kg
Opis
Śliwki suszone bez pestek to najzdrowszy suszony owoc który jest wciąż niedoceniany. Zawierają one mnóstwo wartości odżywczych a co więcej mają najwięcej antyoksydantów wśród znanych owoców.
Śliwka suszona – wartości odżywcze
Śliwki suszone zawierają bardzo duże ilości witaminy A oraz witaminy E. Zawierają również potas, żelazo, fosfor, wapń oraz magnez. Co istotne, suszone owoce zawierają znacznie więcej witamin jak i błonnika który doskonale stabilizuje poziom cukru we krwi, walczy z zaparciami i korzystnie wpływa na układ pokarmowy oraz cholesterol. Śliwki szczególnie doceniane są przez osoby które maja dolegliwości pokarmowe.
Śliwki suszone zastosowanie
śliwki można jeść bezpośrednio z opakowania lub dodać je do przygotowywanych posiłków. Sprawdzą się zarówno jako słodki dodatek do deserów i wypieków czy musli jak i również do wykwintnych dań obiadowych jak np: schabu ze śliwką.
Śliwki suszone bez pestek kcal
Śliwki suszone są bardzo kaloryczne, w 100 gramach można znaleźć około 270 kcal. Kilka śliwek wystarczy w zupełności ponieważ po ususzeniu mają aż 7 razy błonnika więcej.
Śliwki suszone cena
W naszym sklepie internetowym można nabyć śliwki suszone w bardzo dobrej cenie. 1 kg śliwek to koszt mniejszy niż 42 złotych. Opakowanie jest trwałe i pozwala na wygodne dozowanie produktu.
Informacje o produkcie
| Wartość energetyczna dla 100g produktu | 1190 kJ / 281 kcal |
| Tłuszcz | 1,2g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2g |
| Węglowodany | 59,5g |
| w tym cukry | 59,5g |
| Błonnik | 9,4g |
| Białko | 2,18g |
| Sól | 0,03g |
| Termin ważności: | minimum 6 miesięcy |
| Sposób przygotowania: | Produkt do bezpośredniego spożycia. |
| Składniki | śliwki suszone, woda, 0,1% sorbinian potasu, olej słonecznikowy (max 0,3%) Uwaga! Produkt może zawierać pestki. |
| Kraj pochodzenia | Chile, lub inny w zależności od aktualnej partii. |
| Przechowywanie: | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Informacje o alergenach: | W zakładzie pakowane są również sezam, gorczyca, różne orzechy, orzeszki ziemne, soja, produkty zawierające: dwutlenek siarki oraz gluten. |
| Producent | Nutrilla |
| Opakowanie | 1000 g |
| Rodzaj opakowania | doypack ze struną |
| Postać | całe owoce |
| Typ | suszone |
| Ekologiczne | NIE |
| BIO | NIE |
| Wegański | TAK |
| Wegetariański | TAK |
| Bez dodatku soli | TAK |
| Bez cukru białego | TAK |
| Naturalnie bezglutenowy | TAK |
| Bez oleju palmowego | TAK |
| Bez substancji zbrylających | TAK |
| Bez konserwantów | TAK |
| Bez GMO | TAK |
| Bez dodatku cukru | TAK |
| Bez barwników | TAK |
| Bez laktozy | TAK |
| Rolnictwo Ekologiczne | NIE |
| Certyfikat Ekologiczny | NIE |
| Brak | Tak |







Opinie nie zostały potwierdzone zakupem. To oznacza, że nadal są wartościowe, ale nie możemy stwierdzić, czy pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt.