Błonnik naturalny 1kg
Opis
Babka płesznik + jajowata - błonnik witalny
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu doby. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu suchym oraz niedostępnym dla małych dzieci.
Informacje o produkcie
| Wartość energetyczna dla 100g produktu | 1059 kJ / 256 kcal |
| Tłuszcz | 5,8g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8g |
| Węglowodany | 12,6g |
| w tym cukry | 0,5g |
| Błonnik | 54g |
| Białko | 11,3g |
| Sól | 0,34g |
| Termin ważności: | minimum 6 miesięcy |
| Sposób przygotowania: | 1 porcję (7g) spożywać 2 razy dziennie, zaleca się spożywanie ok 30 minut przed posiłkiem popijając dużą ilością wody. Podczas stosowania Błonnika Naturalnego zaleca się pić około 2 litrów wody. |
| Składniki | 80% babka płesznik ziarno, 20% babka jajowata łuska |
| Kraj pochodzenia | Polska lub inny w zależności od aktualnej dostawy. |
| Przechowywanie: | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Informacje o alergenach: | W zakładzie pakowane są również sezam, gorczyca, różne orzechy, orzeszki ziemne, soja, produkty zawierające: dwutlenek siarki oraz gluten. |
| Producent | Nutrilla |
| Opakowanie | 1000 g |
| Rodzaj opakowania | doypack ze struną |
| Postać | nasiona |
| Typ | naturalne |
| Ekologiczne | NIE |
| BIO | NIE |
| Wegański | TAK |
| Wegetariański | TAK |
| Bez dodatku soli | TAK |
| Bez cukru białego | TAK |
| Naturalnie bezglutenowy | TAK |
| Bez oleju palmowego | TAK |
| Bez substancji zbrylających | TAK |
| Bez konserwantów | TAK |
| Bez GMO | TAK |
| Bez dodatku cukru | TAK |
| Bez barwników | TAK |
| Bez laktozy | TAK |
| Rolnictwo Ekologiczne | NIE |
| Certyfikat Ekologiczny | NIE |
| Brak | Tak |







Opinie nie zostały potwierdzone zakupem. To oznacza, że nadal są wartościowe, ale nie możemy stwierdzić, czy pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt.
Anna Domańska
Wysokiej jakości błonnik naturalny