Pistacje prażone solone 1kg
Opis
Pistacje są często nazywane zielonymi migdałami bądź orzechami szczęścia. Pistacje prażone solone to świetna przekąska która jest pełna właściwości odżywczych.
Pistacje prażone solone właściwości
Pistacje jako jedyne zawierają luteinę i zeaksantyne które wpływają na wzrok i zmniejszają ryzyko pojawienia się plamki żółtej. Cenione są również za wysoką zawartość potasu który wpływa na ciśnienie tętnicze. Wysoka zawartość błonnika powoduje ze pistacje sycą na długo, regulując przy tym metabolizm co ma znaczenie dla organizmu, ponieważ dzięki temu tkanka tłuszczowa nie gromadzi się w organizmie.
Pistacje prażone solone wartości odżywcze
Orzechy te zawierają bardzo dużo zdrowych tłuszczu, a tak że błonnika oraz białka. Znajdziemy w nich również fosfor i potas oraz wapń, witaminy z grupy B, witaminę E oraz antyoksydanty. Są bogate w wartości odżywcze i z cała pewnością są zdrowszym wyborem niż inne słone przekąski.
Pistacje prażone solone kalorie - Kcal
Pistacje, jak większość orzechów,są dość kaloryczne. W 100 gramach produktu znajdziemy około 563 kcal.
Pistacje prażone solone sklep
Pistacje prażone solone dostępne są w naszym sklepie internetowym ekopaka.pl ze zdrowa żywnością. Dostępne są one w wygodnych opakowaniach typu doypack i są pakowane po 500 gram. Co ważne nasze pistacje są pełne i duże.
Pistacje prażone solone cena
W naszym sklepie internetowym orzechy te dostępne są w atrakcyjnej cenie około 42,99 zł za 500 gram opakowanie.
Informacje o produkcie
| Wartość energetyczna dla 100g produktu | 2482 kJ / 593 kcal |
| Tłuszcz | 49g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5g |
| Węglowodany | 25g |
| w tym cukry | 7g |
| Błonnik | 10g |
| Białko | 20g |
| Sól | 2g |
| Termin ważności: | minimum 6 miesięcy |
| Sposób przygotowania: | Produkt do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do posiłków. |
| Składniki | pistacje, sól 2% |
| Kraj pochodzenia | Iran lub inny w zależności od aktualnej partii. |
| Przechowywanie: | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Informacje o alergenach: | W zakładzie pakowane są również sezam, gorczyca, różne orzechy, orzeszki ziemne, soja, produkty zawierające: dwutlenek siarki oraz gluten. |
| Producent | Nutrilla |
| Opakowanie | 1000 g |
| Rodzaj opakowania | doypack ze struną |
| Smak | solone |
| Postać | całe orzechy |
| Typ | prażone |
| Ekologiczne | NIE |
| BIO | NIE |
| Wegański | TAK |
| Wegetariański | TAK |
| Bez dodatku soli | NIE |
| Bez cukru białego | TAK |
| Naturalnie bezglutenowy | TAK |
| Bez oleju palmowego | TAK |
| Bez substancji zbrylających | TAK |
| Bez konserwantów | TAK |
| Bez GMO | TAK |
| Bez dodatku cukru | TAK |
| Bez barwników | TAK |
| Bez laktozy | TAK |
| Rolnictwo Ekologiczne | NIE |
| Certyfikat Ekologiczny | NIE |
| Brak | Tak |







Opinie nie zostały potwierdzone zakupem. To oznacza, że nadal są wartościowe, ale nie możemy stwierdzić, czy pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt.