Bób prażony - solony 200g
Opis
Bób prażony z dodatkiem soli - przekąska
Informacje o produkcie
| Wartość energetyczna dla 100g produktu | 1984 kJ / 472 kcal |
| Tłuszcz | 17g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3g |
| Węglowodany | 45g |
| w tym cukry | 2,5g |
| Błonnik | 19,7g |
| Białko | 25g |
| Sól | 1,3g |
| Termin ważności: | minimum 6 miesięcy |
| Składniki | bób, olej słonecznikowy, sól |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania lub inny w zależności od aktualnej dostawy. |
| Przechowywanie: | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Informacje o alergenach: | W zakładzie pakowane są również sezam, gorczyca, różne orzechy, orzeszki ziemne, soja, produkty zawierające: dwutlenek siarki oraz gluten. |
| Producent | Nutrilla |
| Opakowanie | 500 g |
| Rodzaj opakowania | doypack ze struną |
| Smak | solone |
| Postać | prażone |
| Typ | solone |
| Ekologiczne | NIE |
| BIO | NIE |
| Wegański | TAK |
| Wegetariański | TAK |
| Bez dodatku soli | NIE |
| Bez cukru białego | TAK |
| Naturalnie bezglutenowy | TAK |
| Bez oleju palmowego | TAK |
| Bez substancji zbrylających | TAK |
| Bez konserwantów | TAK |
| Bez GMO | TAK |
| Bez dodatku cukru | TAK |
| Bez barwników | TAK |
| Bez laktozy | TAK |
| Rolnictwo Ekologiczne | NIE |
| Certyfikat Ekologiczny | NIE |
| Brak | Tak |







Opinie nie zostały potwierdzone zakupem. To oznacza, że nadal są wartościowe, ale nie możemy stwierdzić, czy pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt.